Los Payos z Rubinem de la Ana – 28 sierpnia 2022 w Sol y Sombra

By 12 lipca 2022Aktualności

Gorąco zapraszamy na kameralny i klimatyczny koncert flamenco znakomitej grupy LOS PAYOS w Sol y Sombra Tapas Bar
Muzyka, taniec, pyszne jedzenie i wino, a czasem nawet i spontaniczna fiesta po…

W niedzielę 28 sierpnia z grupą Los Payos wystąpi dawno niewidziany w Warszawie, choć niegdyś częsty bywalec – Rubin de la Ana. Niezwykle barwna postać, śpiewak i gitarzysta pochodzący z kolebki śpiewu flamenco – Jerez de la Frontera. W tym mieście, znanym z wytrawnego wina Sherry oraz andaluzyjskiej szkoły jazdy konnej, flamenco jest naturalnym elementem tożsamości mieszkańców, obecnym w ich życiu codziennym i przy każdej ważnej uroczystości.

Tę naturalność i autentyczność czuje się się śpiewie Rubina de la Ana. Jego chropowaty głos, prostota i głębia w sposobie interpretowania tradycyjnych pieśni pozwalają poczuć pierwotną energię sztuki flamenco. Siłą Rubina jest też niezwykłe poczucie rytmu – tzw. compas, które nadaje utworom finezji i dynamiki. Warto poczuć ten klimat delektując się przy okazji kieliszeczkiem sherry…

LOS PAYOS wystąpią w składzie:

Rubin de la Ana – śpiew
Marta Robles – taniec
Arturo El Polaco – gitara
Alexis Valle Delisle – trąbka

28 sierpnia 2022, niedziela, godz. 19:30
Sol y Sombra Tapas Bar
ul. Grzybowska 2 (wejście od tyłu budynku, od strony Parku Mirowskiego)
Bilety: 60 PLN
Rezerwacje przyjmuje wyłącznie Marta Dębska SMS 501 029 389.
Ilość miejsc ograniczona (czytaj: bardzo niewielka). Zakup biletu jest równoznaczny z rezerwacją miejsca siedzącego. Zapraszamy od godziny 18:30 (wcześniej stoliki mogą być niedostępne ze względu na zwykłą działalność restauracji).