Katarzyna Kubicka

By 28 marca 2011Instruktorzy

Katarzyna Kubicka – tańcem flamenco zajmuje się od 2002 roku. Naukę zaczynała u Marty Dębskiej, pod której okiem stale się doskonali. Szlify zdobywała w najlepszych szkołach tańca w Sewilli oraz na kursach mistrzowskich organizowanych w Polsce. Jej mistrzami są m.in. Manuel Betanzos, La Lupi, Fuensanta La Moneta, Guadalupe Torres, czy Maria Moreno. Od 2006 roku prowadzi zajęcia w warszawskiej Szkole Tańca Flamenco TRIANA. Brała udział w pokazach w telewizji, m.in. w programach „Taniec z Gwiazdami”, czy „Mam talent”. Swoje umiejętności prezentowała podczas takich koncertów jak „Hiszpańska noc z Carmen – Zarzuela Show” zrealizowanym przez Operę Wrocławską, „Tablao Flamenco” oraz w różnych projektach Compañía Flamenca Los Payos.

Prowadzi jedyną w polskim eterze audycję radiową o flamenco – Flamencolada emitowaną w piątki o 19.00 w Radio Praga.

W prowadzeniu zajęć jest dla niej ważne to, że może dać kawałek siebie innym i towarzyszyć im w ich drodze do poznania flamenco. Lekcje flamenco są wspaniałym źródłem pozytywnej energii dla obu stron, tak nauczyciela i ucznia.

Uczennice Triany o zajęciach Kasi:

Miękko i spokojnie wprowadza w świat flamenco, jego trudnej techniki i skomplikowanych rytmów. Bezstresowe zajęcia dają mnóstwo satysfakcji i wciągają po uszy.”

Kasia prowadzi zajęcia z niezwykłą troską, by nikt z grupy nie pozostał sam na sam ze swoimi słabymi momentami, które nader często się trafiają…”

Zajęcia u Kasi odbywają się w przyjemnej, wyluzowanej atmosferze. To naprawdę ciepła i bezpośrednia osoba.”