Program Koncertu Finałowego 9 kwietnia 2022
(sobota) w Sali Teatralnej w MDK ul. Łazienkowska 7 .
Próby: 16.30-18.00
CZĘŚĆ 1. godz.18.30 – 19.15
1. DZIECI – Rosa Maria, Porompompo
Pola, Kasia, Amelka, Adela
2. BATA DE COLA – Triumfo (pon 16.30)
Ewa, Aga BB, Estera, Ania
3. ALEGRIA z MANTONEM (środa 12.30)
Regina, Halinka, Magda
4. BATA DE COLA – No hay tanto pan (pon 16.30)
Ewa, AgaBB, Estera, Ania
5. SIGUIRIYAS (pon 18.45)
Marta, Marysia, Kasia, Ania, Aga F., Aga BB, Agata
6. TIENTOS (sb 11.15)
Julia, Ewa, Zuza, Marta, Ana, Halinka, Olga
przerwa
CZĘŚĆ 2. godz.19.30 – 20.05
- BATA DE COLA – Amistad (wt 17.40)
Marysia, Asia, Sylwia, Aga Cz, Ania - SOLEA Z MANTONEM (czw 20.00)
Ania, Aga F., Natalia, Martyna, Agata - FANDANGO bata & manton (wt.17.40)
Aga Cz., Asia, Ania - TANGOS – Carbon de Fragua (śr 20.00)
Karolina, Agnieszka, Maja, Kiyomi, Ewelina, Weronika? - TARANTOS (wt 18.45)
Marysia, Asia, Sylwia, Aga Cz, Ania W, Aga F, Marcelina - TANGOS POR FIESTA (śr 18.45)
Marysia, Sylwia, Asia N, Aga K, Marta - BULERIA POR FIESTA (śr 18.45)
Marysia, Sylwia, Asia N, Aga K, Marta
przerwa
CZĘŚĆ 2. godz.20.15 – 21.00
- TANGO DE GRANADA (czw.17.40)
Marta, Mirka, Tomek, Agata, Kate - BATA & MANTON FANDANGO (wt.17.40)
Aga F. , Marysia, Sylwia - ZAMBRA Z KASTANIETAMI (pon 17.40)
Mirka, Beata, Natalia, Aga BB, Ola - FARRUCA (czw.19.45)
Tomek, Marta, Agata, Martyna, Monika, Aga F. - CHÓR (sb 13.45)
Marysia, Sylwia, Marta, Beata, Ewa, Zuza, Magda - CAÑA Z KASTANIETAMI (wt 20.00)
Marysia, Sylwia, Beata, Wisia, Monika - SEVILLANAS – wszyscy
W związku z Koncertem Finałowym zapraszamy gorąco na KIERMASZ strojów flamenco w SOBOTĘ 2 kwietnia w godz. 11.00-14.00 w Trianie.
PLAN PRÓB NA NASZEJ SALI w sobotę 9 kwietnia:
godzina | utwór |
16:00 | SIGUIRIYAS |
16:10 | TIENTOS |
16:15 | CHÓR |
PLAN PRÓB NA SCENIE w sobotę 9 kwietnia:
godzina | utwór |
16:30 | ALEGRIAS MANTON |
16:35 | BATA Triunfo |
16:35 | BATA Etiuda |
16:40 | BATA AMISTAD |
16:45 | BATA FANDANGO 1 |
16:50 | BATA FANDANGO 2 |
16:55 | TANGOS Fragua |
17:00 | TANGO DE GRANADA |
17:05 | ZAMBRA |
17:10 | SIGUIRIYAS |
17:15 | TIENTOS |
17:20 | SOLEA MANTON |
17:25 | TARANTOS |
17:35 | FIESTA TANGOS |
17:35 | FIESTA BULERIA |
17:40 | FARRUCA |
17:45 | CAÑA z kastanietami |
17:50 | CHÓR |
18:00 | DZIECI Porompompo |
18:05 | DZIECI Rosa Maria |