Koncerty

Marta Dębska i Arturo El Polaco prowadzą bogatą działalność artystyczną, tworząc zespół LOS PAYOS oraz cykl koncertowy Peña Flamenca TRIANA. W obu projektach współpracują z uznanymi artystami z Hiszpanii, tak aby zachować autentyczny charakter sztuki flamenco i stworzyć widowisko na najwyższym poziomie artystyczym.

Peńa Flamenca TRIANA

Projekt Peña Flamenca TRIANA ma charakter cyklicznych koncertów, organizowanych przy wsparciu Instytutu Cervantesa, na których publiczność ma szansę posłuchać i obejrzeć hiszpańskich artystów flamenco reprezentujacych różne pokolenia i różne nurty artystyczne.

Los Payos

Zespół Los Payos założony przez tancerkę Martę Debską i gitarzystę Arturo El Polaco był jednym z pierwszych profesjonalnych zespołów flamenco w Polsce. Dzięki naszej pasji, zdolnościom, wytrwałości oraz ciężkiej pracy dziś jesteśmy jednym w Polsce zespołem prezentującym światowy poziom.

Koncert Finałowy

Co roku późną wiosną uczennice i uczniowie Szkoły Tańca Flamenco TRIANA prezentują efekty swojej całorocznej pracy na Koncercie Finałowym TRIANY. Całe widowisko, choć wystepują w nim amatorzy, jest starannie przygotowanym show, ze znakomitymi choreografiami,